side menu ON side menu OFF

Manager
698 334 585
manager@mezo.pl

photo

PLANY SPORTOWE 2014

Zgadzacie się z tym, że większe szanse spełnienia swoich postanowień macie wtedy kiedy przyznacie się do nich publicznie? Niewątpliwie jest to prawdą. Dlatego dzielę się z Wami swoimi planami sportowymi na rok 2014 w nadziei, że presja otoczenia skłoni mnie to wypełnienia postanowień w 100%. Mam nadzieję, że Wasze plany też już zapisane w głowach,  na kartkach czy facebooku!

W tym roku mam zamiar przebiec 3 maratony. 16 marca rozgrzewkowy w Barcelonie, 13 kwietnia w Warszawie i 12 października w Poznaniu. W pierwszym z nich pobiegnie ze mną moja żona w swoim maratońskim debiucie. Będę jej pacemakerem i nie stawiam sobie żadnych celów czasowych. W Warszawie chciałbym poprawić życiówkę i zameldować się na mecie poniżej 3h30m. Jesienią w Poznaniu chciałbym urwać jeszcze 5min. Plany wydają mi się realne. Staram się biegać 3 razy w tygodniu. Niezbyt ciężki reżim treningowy toteż plany dostosowałem do niego.

W tym roku stawiam na tenis. Jak dotąd to moja pierwsza w życiu przepracowana zima. Gram 3 razy w tygodniu i sprawia mi to coraz większą przyjemność. Rozgrywam mecze w amatorskiej lidze tenisowej, a latem zagram prawdopodobnie w 3 turniejach tenisa dla artystów – w Pogorzelicy, Jaworzu i Szczecinie. Dotychczas zawsze dochodziłem w nich do półfinału. Czas coś wygrać!

 

Poza tym wypadałoby od czasu do czasu zameldować się na siłowni. Siła musi być! No i 2 triatlony: w czerwcu w Sierakowie i w lipcu w Poznaniu. Ale to na partyzanta – bez przygotowania – na dystansie krótkim. No to zapowiada się sportowy rok. MUZYKA-SPORT-MOTYWACJA! Do przodu!

Komentarze.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Zostaw swój komentarz.

* Twój adres e-mail nie będzie publikowany.