side menu ON side menu OFF

Manager
698 334 585
manager@mezo.pl

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA

Po kilkunastu miesiącach zamykam muzyczny rozdział pt. ŻYCIÓWKA. Płyta nie pokryła się złotem ani platyną, ale znalazła swoją wierną, biegową niszę. Nie przypominam sobie żebym po którymkolwiek z wydanych albumów dostawał tyle sygnałów, że ta muzyka daję moc, motywacje do rozwoju zarówno biegowego jak i życiowego. Za to bardzo Wam dziękuję! Jutro akcentując rozpoczęcie pracy nad nowym projektem opublikuję numer pt. STAROMODNY. Sporo w nim refleksji nad przemijającym czasem oraz dosyć gorzkich refleksji na temat współczesnego świata. Taki klasyczny, jesienny numer mi wyszedł po prostu.

Mam sporo nowego muzycznego materiału i najbliższe miesiące poświęcam pracy nad tekstami i nagrywaniem. Trudno mi na ten moment powiedzieć co z tego wyjdzie i kiedy? Chciałbym, żeby płyta wyszła w przedziale od pół do półtora roku od dziś, w zależności jaki rytm pracy uda mi się utrzymać. Uwierzcie, łatwiej nagrywało się pierwsze płyty. Nie chcę nagrywać ŻYCIÓWKI 2, ani powielać starych tematów, a czasem nam wrażenie, że o wszystkim już coś napisałem. Zamierzam jednak po prostu regularnie siadać nad kartką lub klawiaturą, obserwować otoczenie, czytać i pisać. Myślę, że wyjdzie z tego coś wartościowego prędzej czy później. Co jakiś czas będę publikował nowe numery tak, żebyście nie czekali na całość tak długo.

Sportowo też nowy etap. Cały czas jestem aktywny, ale poprzestawiałem mocno akcenty. Biegam 3 razy tygodniowo wyłącznie lekko i swobodnie. Nazywam to bieganiem kreatywnym, bo pozwala mi jednocześnie myśleć nad tekstami, najczęściej słuchając muzyki. Muszę odpocząć od pogoni za życiówkami. Zbyt dużo czasu i energii kosztowały mnie ostatnie lata. Organizm i głowa trochę się przegrzały. Być może za rok zatęsknię za ściganiem się. Póki co latam w tlenie i dobrze mi z tym. Dodatkowo 3 razy w tygodniu chodzę na siłownię i odbudowują masę mięśniową 😉 Raz w tygodniu lekko się rozciągam i wzmacniam na zajęciach grupowych i tak codziennie coś robię. Muzyka, Sport, Motywacja forever! 🙂

Komentarze.

 1. Maciej

  grudzień 5, 2018 (12:09) Reply

  Bieganie i czytanie, muzyka, sport, motywacja.. lubię cię słuchać.. podziwiam drogę, którą wybrałeś.. ??

 2. joanna

  lipiec 11, 2020 (00:10) Reply

  Bieganie to hobby muzyka to praca a miłość w twoich piosenkach powraca

 3. Joanna

  kwiecień 13, 2022 (19:30) Reply

  Miłość To nie takie łatwe.Dziewczyno z tatuażem nigdy nie wyrzekaj się marzeń.Sakrum Święty Gral ważne że potrafisz widzieć dobro Nie pokazuj, nie pokazuj.Caly świąt zwiedziłes wzdłóz i wszerz i wszystko już Masz.Ale to tylko Świat Czy wiesz czemu wilk tak wyje w księżycowa Noc i czemu Rys tak Strzeże żeby rad?Czy wiesz Że Ten Głaz Ma Także duszę. Ty masz mnie za głupia dzikuskęmądry Jesteś tak że słów brak Myślisz, że ludzie to są tylko ludzie.Do chmur się drzewo wspina się Możesz zdobyć Świat lecz to będzie tylko Świat nie barwy ,które niesie wiatr.

Zostaw swój komentarz.

* Twój adres e-mail nie będzie publikowany.