side menu ON side menu OFF

Manager
698 334 585
manager@mezo.pl

photo

10 REJS czyli KRAJOBRAZ PO BITWIE w KWIETNIU 2014!

To oficjalna data premiery mojej nowej płyty. Licząc z demówkami, a ze względów sentymentalnych są one dla mnie ważne – 10 płyta – 10 REJS. KRAJOBRAZ PO BITWIE nawiązuje do programu telewizyjnego, w którym wystąpiłem i do momentu w moim życiu, w którym jestem. Program był dla mnie ważny, ponieważ stworzyliśmy w nim świetną grupę, która zdobyła serca widzów i z którymi nadal utrzymuje kontakt, a kilku z nich zagości na płycie. Usłyszycie na pewno Johna Jamesa, Kasię Rościńską, Doris czy Vito WS`a. Krajobraz po bitwie będzie płytą pokryzysową. Na pewno coś dla siebie znajdą ludzie, który coś już w życiu przeszli i z bagażem doświadczeń brną dalej, nadal z uśmiechem na ustach i iskrą w oku, ale bez naiwności.

Pierwszym singlem zapowiadającym album jest numer JEDYNA, do którego powstał teledysk.

 

Drugim singlem jest piosenka NA NOWO z Hanią Stach.

 

Do niej również planujemy teledysk, który powinien się pojawić w styczniu 2014. Następnie w marcu premiera kolejnego singla, w kwietniu cała płyta. Co mogę dziś zdradzić, na pewno na płycie znajdzie się numer dla biegaczy, który chciałbym „odpalić” w okolicach poznańskiego półmaratonu. Robię wszystko by dać Wam dużo mocy! Na pewno nie zabraknie też innych odniesień do sportu, który stanowi integralną cześć mojego życia.

Muzycznie płyta będzie utrzymana w konwencji popowo-hiphopowej. Będzie także sporo żywych brzmień, ale i elektroniki. Listę producentów podam w najbliższych tygodniach, ale będzie ich a płycie co najmniej kilku. Płyta zostanie wydana przez wydawnictwo MyMusic, z którym współpracuje od samego początku.

Jestem bardzo podekscytowany, że nagrywam kolejny album i postaram się dać z siebie wszystko. Pomimo upływu lat, przypływów i odpływów fanów, wciąż czuję, że warto to robić dla siebie i innych. Trzymać kurs mimo burz, huraganów i sztormów. Kurs obrany – 10 REJS – KRAJOBRAZ PO BITWIE – zróbmy to!

blog10Rejs

Komentarze.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Zostaw swój komentarz.

* Twój adres e-mail nie będzie publikowany.