side menu ON side menu OFF

Manager
698 334 585
manager@mezo.pl

photo

POZNAŃ i WARSZAWA – DWIE ŻYCIÓWKI W TYDZIEŃ!

Co tu dużo mówić? Jestem zadowolony z tego ciężkiego biegowego tygodnia! Najpierw udało mi się poprawić życiówkę w poznańskim półmaratonie do 1h 29min. z zeszłorocznej 1h 36min., a tydzień później w Warszawie na 42,195 km wykręciłem 3h 23min. wobec 3h 36 w zeszłorocznym biegu.

Co paradoksalne, były to dwa najprzyjemniejsze biegi w moim życiu. Nie powiem, że przyszło mi to lekko, nie powiem, że poniosła mnie stworzona przeze mnie piosenka biegowa (przy okazji polecam! ;)) – po prostu czułem formę, czułem że nogi mnie niosą, a wyznaczone cele są osiągalne! To potwierdza tezę, że im więcej potu na treningach tym większy „fun” na zawodach.

Na ten rok chyba mi już wystarczy poprawiania wyników. Zamierzam nieco ograniczyć biegi (do 2 treningów tygodniowo) a mocniej skupić się na tenisie. Poza tym zwalniając tempo będę mógł czerpać więcej przyjemności z samego biegania, a Kenijczyków i tak nigdy nie dogonimy! Oczywiście nie wykluczam scenariusza, że jesienią postawie sobie za cel zejście poniżej 3h w maratonie, ale na dziś wrzucam… LUZ! Biegam z żoną, biegam z pieskiem i cieszę się młodą wiosną i nadchodzącym latem! Udanego sportowego sezonu życzę również Wam!

Komentarze.

  1. MarysiaL

    czerwiec 11, 2015 (08:47) Reply

    Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie lekko ale trzeba się wziąć za siebie. Mam już dobry plan na chudnięcie, wszyscy którzy są chętni proponuje zacząć od wipisania w google – xxally radzi jak szybko schudnąć

Zostaw swój komentarz.

* Twój adres e-mail nie będzie publikowany.